Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Івано-Франківщина: інспектори Держпраці виявили понад 60 порушень на місцевих АЗС
---

Івано-Франківщина: інспектори Держпраці виявили понад 60 порушень на місцевих АЗС

Протягом тижня, з 29 березня по 02 квітня, на виконання доручення Прем’єр-Міністра України, фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели позапланові заходи державного нагляду (контролю) у 8 суб’єктів господарювання, які здійснюють зберігання та роздрібну торгівлю пальним.

Під час перевірок автозаправних станцій, автогазозаправних пунктів та автозаправних комплексів головні державні інспектори акцентували увагу на питаннях оформлення трудових відносин, наявності дозвільних документів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства на виконання робіт із підвищеною небезпекою та на експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки.

Під час проведення заходів державного нагляду посадовці Держпраці виявили 62 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуто 6 перших керівників. Також, встановлено факт допуску до роботи працівника без оформлення трудових відносин та один випадок недопуску державних інспекторів до перевірки .

За результатами перевірок видано акти перевірок та роботодавцям винесено обов’язкові до виконання приписи про усунення виявлених порушень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67