Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » У КЗ «Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» проведена нарада з керівниками структурних підрозділів
---

У КЗ «Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» проведена нарада з керівниками структурних підрозділів

08 жовтня 2015 року в КЗ «Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведена нарада з керівниками структурних підрозділів. Зі сторони управління у нараді взяли участь головні державні інспектори Кроленко О. Т. та Петриловський М. В., завідувач сектору з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Абібуллаєва М. В.

Зазначені посадові особи довели до присутніх стан виробничого травматизму по Україні та Івано-Франківській області за 2014 рік та 9 місяців 2015 року, навели конкретні приклади нещасних випадків, які мали місце у соціально-культурній сфері, зокрема в галузі медицини, обговорено причини та обставини їх допущення; додержання вимог законодавства щодо застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, використання працівниками відпусток, питання надурочних робіт та дитячої праці, необхідність дотримання вимог безпеки при експлуатації газифікованих приладів як у закладі, так і в побуті.

Представниками управління наголошено, що настання нещасних випадків можна запобігати шляхом формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт, головна мета яких – зацікавити, навчити, зробити охорону праці невід’ємною складовою нашого життя.

Керівництвом закладу, в свою чергу, проінформовано присутніх про хід виконання заходів по підготовці медичного закладу до опалювального сезону 2015-2016 років, та висловлено підтримку службі охорони праці, запевнено присутніх про вжиття додаткових заходів у сприянні підвищення існуючого рівня охорони праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67