Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » До дня святого Миколая начальник Управління відвідав Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
---

До дня святого Миколая начальник Управління відвідав Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

19 грудня з нагоди Дня святого Миколая начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло з подарунками завітав до Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Під опікою даного центру знаходяться діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з кризових сімей. Напевно, найбільше на подарунки чекають ті діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі інші, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто. Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити.

«Сьогодні кожна дитина сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, отримати омріяні дарунки. На превеликий жаль, не до всіх дітей може прийти святий Миколай, тому у цей день кожен може проявити щедрість свого серця», - зазначив Ігор Росипайло.

Особливу увагу привернув Ільницький Андрій Іванович 2013 року народження. Після смерті матері хлопчик знаходиться під опікою дідуся. На даний час Андрійко перебуває в обласній дитячій клінічній лікарні після важкої операції на нирки. Хлопчику дуже потрібна допомога.

«Ми робитимемо усе можливе і прикладатимемо максимум зусиль, щоб допомогти цьому хлопчику», - наголосив Ігор Росипайло.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67