Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Представники Управління зустрілися з трудовим колективом ТОВ «Фабрика м`яких меблів «Фірма Надія»
---

Представники Управління зустрілися з трудовим колективом ТОВ «Фабрика м`яких меблів «Фірма Надія»

В жовтні 2015 року з трудовим колективом ТОВ «Фабрика м`яких меблів «Фірма Надія» с. Нижній Струтин Рожнятівського району зустрілися головні державні інспектори відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Івано-Франківській області Органістий В. А. та відділу нагляду за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів цього Управління Дирів М.Т.

Органістий В. А. ознайомив присутніх зі станом виробничого травматизму в деревообробній галузі Івано-Франківської області за 2014 рік та першу половину 2015 року, з основними причинами настання нещасних випадків; рекомендував працівникам дотримуватись вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці під час експлуатації деревообробного устаткування і обладнання, та при використанні інструментів і пристроїв; звернув увагу на важливість використання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту в процесі виробничої діяльності.

Дирів М.Т. розповіла про проблемні питання під час розірвання трудового договору; ознайомила присутніх з процесом розірвання трудового договору та порядком звільнення працівників на підставах, передбачених п.1 ст. 40 КЗпП; назвала переваги в залишенні на роботі працівників при рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації; розповіла про виплату вихідної допомоги в разі припинення трудового договору з підстав, зазначених п. 6

ст. 36 та п.п.1,2 і 6 ст. 40 КЗпП; повідомила присутніх про набрання чинності з 01 січня 2015 року Закону України № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67