Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Управління Держпраці в Івано-Франківській області розпочало планові перевірки підприємств лісової галузі
---

Управління Держпраці в Івано-Франківській області розпочало планові перевірки підприємств лісової галузі

У листопаді 2015 року Управління Держпраці розпочало проводити планові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, трудового законодавства на підприємствах лісової галузі.

Можна зазначити, що комісіями виявлено ряд систематичних порушень, але більшість з яких є організаційними. А саме: працівники, які виконують роботи підвищеної небезпеки (лісосічні та деревообробні) не забезпечені, згідно Типових норм, спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту; окремі з них не пройшли періодичного медичного огляду; в окремих лісництвах не проводиться І-а та ІІ-а ступені оперативного контролю за станом охорони праці; прострочені терміни проведення технічних оглядів технологічних транспортних засобів; не отримано дозволу на виконання окремих видів робіт підвищеної безпеки (зварювальні роботи) та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної безпеки (технологічне устаткування деревообробної промисловості – дровокольний та стрічкопильний верстати), технологічне електрообладнання напругою понад 1000 В (КТП-10/0,4кВ); з водіями не проводяться інструктажі з безпеки руху.

04 грудня поточного року відбулася робоча зустріч представників Управління Держпраці та посадових осіб ДП «Делятинське лісове господарство», на якій було розглянуто та обговорено матеріали перевірки підприємства. Того ж дня було проведено позачергову перевірку знань з питань охорони праці для майстрів лісу.

У зазначених заходах взяли участь начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Ковалюк М. А. та головний державний інспектор цього відділу Кисляк Ю. В., а також головний спеціаліст з охорони праці обласного управління лісового і мисливського господарства Хомишин І. М.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67