Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Відбулася робоча зустріч представників Управління Держпраці та президії Ради профспілок Івано-Франківської області
---

Відбулася робоча зустріч представників Управління Держпраці та президії Ради профспілок Івано-Франківської області

До складу Ради профспілок Івано-Франківської області входять 20 обласних галузевих профоб’єднань і 18 первинних профспілкових організацій. В свою чергу, членські організації об’єднують 2172 первинні профорганізації загальною чисельністю майже 200 тисяч членів профспілок. В 17 містах і районах області діють координаційні ради профспілок.

На зустрічі були присутні начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській обласні – Росипайло Ігор Ярославович та голова Ради профспілок області - Басюк Ігор Євгенійович.

Під час виступу начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло розповів про новостворену службу, про її функції, завдання та повноваження, також учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми, які турбують сьогодні профспілки, а це і невиплата заробітної плати (виплата у «конвертах») та її індексація, легалізація найманої праці, фінансова відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства тощо. Поставлено наголос на необхідності підписання угоди про співпрацю між Радою профспілок Івано-Франківської області та Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області.

«В сьогоднішніх умовах вкрай необхідно здійснювати державний нагляд та громадський контроль за дотриманням гарантованих Конституцією та іншими законами України трудових прав працівників з метою виявлення порушень законодавства, вжиття заходів до усунення порушень, проведення профілактичної роботи щодо їх попередження», - зазначив Ігор Росипайло.

У ході зібрання учасники розглянули та обговорили низку інших актуальних питань, які турбують сьогодні як роботодавців, так і працівників.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67