Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Превентивні заходи

З 27 по 31 липня 2015 року посадовими особами відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено 4 спільних семінар-наради у суб’єктів господарювання, а саме: ПП «Західтехцентр», ТзОВ «Корида-Транс», ПП «Вамбуд» м. Івано-Франківськ та ПАТ «Укрнафта» «Прикарпатське управління бурових робіт» м. Долина.
На семінар-нарадах, працівникам підприємств доведено стан виробничого травматизму у їхніх галузях за попередні роки та поточний період цього року.
Обговорено основні причини та обставини настання нещасних випадків, а також запропоновано ряд заходів щодо їх запобігання.
Відзначалися проблемні питання охорони праці, яким слід приділити значно більше уваги, зокрема: у пасажирських перевізників (ПП «Західтех-центр» та ТзОВ «Корида-Транс») безпека дорожнього руху та випуск технічно-справних транспортних засобів на лінію; на будівництві (ПП «Вам-буд») дотримання вимог безпеки під час виконання робіт на висоті, застосування засобів індивідуального захисту та безпечне проведення вантажно-підіймальних робіт кранами; у нафтовидобувній («Прикарпатське управління бурових робіт») дотримання вимог технологічного процесу, застосування технічно-справних засобів виробництва та забезпечення надійної, безпечної експлуатації вантажно-підіймальних машин та механізмів.
За результатами семінар-нарад були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці та утримання засобів виробництва у технічно-справному стані.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67