Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Пенсійний Фонд за легалізацію заробітної плати
---

Пенсійний Фонд за легалізацію заробітної плати

08 лютого 2017 року в місті Долина відбулось засідання колегії Головного Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, на якому підбили підсумки роботи за 2016 рік та обговорили завдання, покладені на органи Пенсійного фонду України в області у 2017 році щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення.

На колегії були присутні Голова правління Пенсійного Фонду України – Олексій Зарудний, заступник голови Івано-Франківської ОДА – Ігор Пасічняк, начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області – Ігор Росипайло, начальник головного управління Пенсійного Фонду в області – Надія Павлюк та керівники підвідомчих управлінь Пенсійного Фонду.

«Сьогодні усім нам разом необхідно забезпечити дотримання прийнятих законів України, згідно з якими із січня 2017 року розмір заробітної плати має бути не меншим, ніж 3200 грн., детінізація заробітної плати та легалізація зайнятості населення. Цьому має сприяти оперативний обмін інформацією між органами Держпраці, Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби щодо виявлених порушень під час виплати заробітної плати, проведення спільного моніторингу щодо дотримання законодавства про працю та посилення роботи з легалізації зайнятості та заробітної плати» - зазначив начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло.

На колегії також відмітили активну роботу рейдової робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, в яку входять представники від Управління Держпраці, Управління праці міськвиконкому, центру зайнятості, ДФС та Пенсійного фонду.

«Надзвичайно важливим є те, що Уряд прийняв рішення про передачу частини повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення об’єднаним територіальним громадам та містам обласного значення. В найближчий час Кабінетом Міністрів України буде затверджено відповідний порядок» - наголосив Ігор Росипайло.

Учасники колегії обговорили ряд інших актуальних проблем та завдань щодо взаємодії державних органів, детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67