Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Засідання Круглого столу

14 лютого 2017 року відбулось засідання Круглого столу на якому обговорювались проблеми взаємовідносин і взаєморозуміння роботодавців та контролюючих органів у сфері трудових відносин, легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

В засіданні взяли участь начальник Управління Держпраці, заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в області, члени ради обласного об’єднання організацій роботодавців, члени Виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради, представники Національної служби посередництва і примирення в області та представники обласної колегії адвокатів.

Рада Івано-Франківської обласної об’єднаної організації роботодавців висловила свою підтримку стосовно заходів органів виконавчої влади та контролюючих органів з детінізації заробітної плати, легалізації зайнятості населення і дотримання норм трудового законодавства.

«На сьогодні є два види відповідальності, яку несуть посадові особи та власники підприємств. Це адміністративне правопорушення та фінансові санкції. Якщо суб’єкт господарювання, розуміючи, що є порушення законодавства, отримавши припис, усуває їх, то ми, звісно, фінансові санкції до суб’єкта господарювання не застосовуємо», - зазначив начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло.

За підсумками розглянутих на засіданні Круглого столу питань представницький орган обласного об’єднання організацій роботодавців звернувся до своїх колег, всіх роботодавців підтримати узгодженні спільні зусилля з усунення тінізації зарплати та дотримання легалізації трудових відносин, які мають не лише фінансово-економічний, але й морально-етичний аспект.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67