Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Підписано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Радою профспілок області
---

Підписано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Радою профспілок області

22 грудня 2015 року ратифіковано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Радою профспілок області.

Угоду про співпрацю було підписано начальником Управління Держпраці в Івано-Франківській області Росипайлом Ігорем Ярославовичем та головою Ради профспілок області Басюком Ігорем Євгеновичем в присутності представників галузевих профспілок та засобів масової інформації.

Предметом цієї Угоди є співпраця Сторін у реалізації повноважень і прав визначених для них законодавством, здійснення обміну інформацією, проведення спільних заходів щодо державного нагляду та громадського контролю за дотриманням законодавства про охорону праці, про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про професійні спілки та про колективні договори і угоди.

Представники Сторін зазначили, що в ході співпраці забезпечуватимуть відкритість та гласність у своїх взаємовідносинах, зокрема, шляхом інформування один одного та громадськості через засоби масової інформації про результати співпраці.

Ігор Росипайло наголосив: «Основним завданням Управління Держпраці є реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення. Підписання угоди про співпрацю є логічним завершенням процесу формування державної політики у сфері взаємовідносин Сторін щодо вжиття необхідних заходів для дотримання вимог чинного законодавства. Ми взяли на себе зобов’язання обмінюватися інформацією, проводити спільні перевірки, подавати пропозиції про внесення змін до законодавства та проведення роз’яснювальної роботи».

«Основою підписання Угоди про співпрацю, - зазначив Ігор Басюк, - є вирішення питань щодо покращення ситуації в області з питань оформлення роботодавцями трудових відносин з працівниками, своєчасності виплати заробітної плати, підвищення рівня оплати праці та дотримання вимог з охорони праці, з метою недопущення виробничого травматизму».

Угодою про співпрацю Сторони домовилися здійснювати державний нагляд та громадський контроль за дотриманням, гарантованих Конституцією та іншими законами України, трудових прав працівників з метою виявлення порушень законодавства, вжиття заходів для їх усунення, проведення профілактичної роботи щодо їх попереджень.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67