Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Управлінні Держпраці в Івано – Франківській області юридичний сектор очолив учасник АТО
---

В Управлінні Держпраці в Івано – Франківській області юридичний сектор очолив учасник АТО

Нещодавно в Управлінні Держпраці в Івано – Франківській області було проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби. За його результатами сектор юридичного забезпечення очолив учасник бойових дій у зоні АТО  Олексій Строєв.

За фахом юрист. Вищу освіту здобув у Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника. З початку бойових дій на Донбасі активно займався волонтерською діяльністю, а в 2015 році добровільно вступив до лав Збройних сил України. Проходив службу в складі 57 бригади 34 батальйону на острові Чонгар та біля м.Горлівка. Це чесна, відповідальна, чуйна, сумлінна людина, яка ніколи не залишається осторонь чужої біди, готова подати руку допомоги. Не з чуток знає, як колишні військовослужбовці, повертаючись до цивільного життя, зустрічаються з проблемою працевлаштування.

На сучасному ринку праці з’явилася нова категорія безробітних – це мобілізовані учасники АТО. Вони тримали лінію оборони на Сході, відстоюючи незалежність України, цим самим даючи можливість нам працювати на користь держави.

Наш обов’язок – посприяти їм адаптуватися до мирного життя: працевлаштувати, допомогти з реабілітацією, перепідготовкою чи підвищенням кваліфікації.

Нікому не слід забувати: розбудова і захист держави – це наша спільна справа. Одні роблять це зі зброєю в руках, під небезпеками, які чатують на кожному кроці, інші – допомагають своєю сумлінною мирною працею.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67