Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Тиждень права

21 грудня 2015 року в рамках проведення тижня права, відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання на тему: «Нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю. Здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»

Під час семінару обговорено ряд актуальних питань, які виникають в ході проведення перевірок. Увагу приділено питанню здійснення контролю за додержанням законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів, так як реалії сьогодення засвідчують, що, на жаль, керівники підприємств не завжди дотримуються чинного законодавства щодо зайнятості та працевлаштування інвалідів. Особливої актуальності, у сьогоднішніх умовах зростання чисельності осіб з інвалідністю внаслідок проведення антитерористичної операції, набуває питання забезпечення інвалідів робочими місцями, своєчасною і гарантованою зарплатою на гідному рівні.

Під час навчання було детально розглянуто механізм забезпечення контролю за додержанням суб’єктами господарювання установлених державою норм.

До семінар-навчання було запрошено начальника відділу правового забезпечення взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Юхменка Дмитра Миколайовича.

За результатами семінару запропоновано укласти Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів на регіональному рівні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67