Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ратифіковано Угоду про співпрацю із Івано-Франківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів
---

Ратифіковано Угоду про співпрацю із Івано-Франківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів

19 січня 2016 року ратифіковано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо працевлаштування інвалідів було підписано начальником Управління Держпраці в Івано-Франківській області Росипайлом Ігорем Ярославовичем та директором Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Жураківським Василем Юрійовичем.
Предметом цієї Угоди є визначення механізму взаємодії та обміну інформацією між Сторонами, забезпечення спільної координації дій, сприяння забезпеченню відкритості та прозорості спільних дій, спрямованих на дієвість державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
Представники Сторін зазначили, що пріоритетними напрямами співробітництва Сторін є обмін досвідом, здійснення спільних досліджень, що стосуються проблем дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства з питань працевлаштування інвалідів та їх трудових прав, розробка і спільна участь у програмах, що фінансуються міжнародними організаціями та Європейським Союзом.
Як зазначив Ігор Росипайло: «Метою підписання угоди є вдосконалення механізмів реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю за дотриманням чинного законодавства та підвищення ефективності його функціонування в частині соціального захисту інвалідів».
Угодою про співпрацю Сторони домовилися підтримувати і розширювати робочі стосунки, забезпечувати відкритість, прозорість, ефективність і дієвість спільної діяльності стосовно здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням чинного законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67