Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з фахівцями обласного відділення ФССзТВП проведена роз'яснювальна робота
---

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з фахівцями обласного відділення ФССзТВП проведена роз'яснювальна робота

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з фахівцями Виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення ФССзТВП проведена роз’яснювальна робота щодо вимог законодавства України про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування із суб’єктами господарювання, що зайняті у сфері надання рекламних та інформаційних послуг.

Присутні: головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів управління Держпраці в Івано-Франківській області Наталія Тимошук; головний спеціаліст контрольно-ревізійного відділу Виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення ФССзТВП Зімбровська М. Д.; головний спеціаліст юридичного відділу Виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення ФССзТВП Дикий П. П. та представники бізнесу.

Наталія Тимошук під час заходу розповіла про дотримання норм трудового законодавства, зокрема, про вимоги законодавства щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками та порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, про порядок нарахування і виплати заробітної плати працівникам та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Головний державний інспектор акцентувала увагу на необхідності дотримання підприємцями, що використовують найману працю, вимог законодавства про працю та про передбачену законодавством адміністративну і кримінальну відповідальність роботодавців за допущення порушень вимог трудового законодавства.

Спеціалісти Виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення ФССзТВП роз’яснили підприємцям вимоги законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та порядок обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

За результатами навчання слухачі подякували за надану корисну інформацію та пообіцяли надалі застосовувати її в роботі.

 

 

Головний державний інспектор

Управління Держпраці в Івано-Франківській області                                                                  Наталія Тимошук

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67