Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В рамках виконання превентивних заходів представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведена семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів і спеціалістами ТзОВ «Залізнична пекарня»
---

В рамках виконання превентивних заходів представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведена семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів і спеціалістами ТзОВ «Залізнична пекарня»

31 липня поточного року представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведена семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів і спеціалістами ТзОВ «Залізнична пекарня» м. Івано-Франківськ на тему «Виконання превентивних заходів щодо профілактики виробничого травматизму та покращення стану охорони праці і промислової безпеки на підприємствах хлібопекарної галузі області».
На семінар-нараді виступили головні державні інспектори відділів нагляду в АПК та СКС Шендирівський О. Я., на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Петриловський М. П., в машинобудуванні і енергетиці Кайдан В.М. Шендирівський О. Я. ознайомив присутніх з кількісними показниками стану виробничого травматизму на підприємствах харчової промисловості України та Івано-Франківської області за 2014 рік та І-е півріччя 2015 року, причинами їх настання; озвучив характерні порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці, які були виявлені на споріднених підприємствах в 2012-2014 роках; акцентував увагу присутніх на суворому дотриманні вимог Правил безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів».
Кайдан В. М. ознайомив присутніх зі станом електротравматизму у суб’єктів господарювання Івано-Франківської області та з причинами їх настання; довів основні вимоги Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та Правил охорони електричних мереж.
Петриловський М. В. проінформував присутніх про вступлення в дію нових Правил безпеки систем газопостачання та основні їх вимоги; дотримання вимог безпеки при використанні балонів зі зрідженим вуглеводневим газом; про випадки смертельного травматизму під час використання газу в побуті та про основні причини їх допущення.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67