Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На лісогосподарських підприємствах Верховинського району проведено семінар-наради щодо попередження випадків виробничого травматизму
---

На лісогосподарських підприємствах Верховинського району проведено семінар-наради щодо попередження випадків виробничого травматизму

26-28 січня 2016 року у Верховинському району проведені семінар-наради з посадовими особами ДП "Верховинське лісове господарство", ДП "Гринявське лісове господарство" та Верховинського районного лісгоспу.
У даних заходах взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Кисляк Ю. В. та начальник виробничо-технічного відділу ДП «Карпатський ЕТЦ Держпраці» Померенко В. А.
Головний державний інспектор довів до відома присутніх характерні порушення вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, які були виявлені перевірками на аналогічних лісогосподарських підприємствах у листопаді-грудні минулого року та зазначив, що 99% порушень, носять організаційний характер, що свідчить про незадовільну організацію роботи з питань охорони праці та низьку роль в цьому служб охорони праці. При цьому увага присутніх була акцентована на якісному складанні карт технологічного процесу розроблення лісосік та суворого їх дотримання; здійснення належного контролю за дотриманням працівниками вимог інструкцій з охорони праці і безпечного виконання робіт; своєчасному проходженню працівниками медичних оглядів.
Також головним державним інспектором Кисляком Ю. В. були наведені факти травмування працівників під час виконання лісозаготівельних робіт, причини їх допущення; рекомендовано керівникам підприємств організувати роботу з охорони праці згідно вимог законодавства та зобов’язати посадових осіб суворо дотримуватися вимог нормативно-правових актів з цих питань.
Начальник виробничо-технічного відділу ДП «Карпатський ЕТЦ Держпраці» Померенко В. А. навів приклади технічних причин нещасних випадків, які були допущені на підприємствах лісової та деревообробної промисловості області протягом останніх років та озвучив перелік документів, які необхідно надати для висновку щодо отримання дозволу на виконання робіт та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки у лісовому господарстві.
Посадові особи Управління та експертно-технічного центру відповіли на запитання учасників семінару та роз’яснили вимоги окремих нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Ковалюк М. А.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67