Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Вітаємо Олексія Строєва з відзнакою "За бойову звитягу"
---

Вітаємо Олексія Строєва з відзнакою "За бойову звитягу"

Цього року наша країна вперше відзначала День українського добровольця. День коли всі ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Сьогодні, на сході країни, в умовах бойових дій створюється сучасне національне військо. Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість Батьківщині, до цього процесу активно долучилися тисячі наших краян.

Спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, та з нагоди Дня українського добровольця влада Прикарпаття нагородила відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу» 7 мешканців Прикарпаття, серед яких і наш співробітник Олексій Строєв.

Щиросердечно вітаємо Олексія Сергійовича, завідувача юридичного сектору Управління, з відзнакою! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, родинного тепла, добробуту, нових звершень у служінні Україні та усім нам мирного неба над головою.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67